PYTANIA?

Masz jakieś pytanie co do fabuły? Czy któryś wątek jest niezrozumiały, bądź chciałabyś po prostu dowiedzieć się więcej? Może chciałabyś dowiedzieć się czegoś o konkretnej postaci? Chcesz porozmawiać z którymś z bohaterów? A może masz pytanie do autorki? Wyłapałaś jakieś błędy lub sprzeczności? Śmiało, podziel się tym pod tym postem!
Wszelakie uwagi i konstruktywna krytyka są zawsze mile widziane i pomocne!

17 komentarzy:

 1. Kto gra Joanne Peazer? (chodzi o prawdziwe imię i nazwisko, np. Joy Redau to tak naprawdę Miley Cyrus)

  OdpowiedzUsuń
 2. JAk mogę zrobić, żeby na blogu było tak jak u cb? Te zakłdki po boku? Jaeśli to jakiś kod, to proszę podaj mi go :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie dodatki, zmiany w kodzie, robiłam na podstawie instrukcji Śniącej i Elfaby. Zapraszam tutaj: http://tajemniczy--ogrod.blogspot.com/ i tutaj: http://by-elfaba.blogspot.com/ Jeżeli chodzi konkretnie o zakładki po boku, to konkretna instrukcja jest tutaj: http://tajemniczy--ogrod.blogspot.com/2013/04/linki-i-karty.html można tworzyć co się tylko podoba z tego :3

   Usuń
 3. Świetny blog i opowiadanie :) Mam pytanie odnośnie informowania o kolejnym rozdziale. Czy chciałabyś mi przesłać wiad. na TT jeżeli pojawi się kolejny dział ? @Craazy_Mofo_PL z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy, od razu sobie zapiszę, żeby nie zapomnieć Cię poinformować :)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Kiedy kolejny rozdział? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najprawdopodobniej już w ten weekend :)

   Usuń
 5. Będziesz kontynuować to opowiadanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plany są wielkie, myślę nawet nad trzecią księgą, o ile ktoś z Was będzie chciał czytać kolejne dwadzieścia rozdziałów. Z weną też różnie bywa, dlatego się zobaczy. Oczywiście księga druga będzie doprowadzona do samiutkiego końca.

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wybierałam pomiędzy pisaniem nowego, a poprawianiem ósemki. Niestety (albo stety) wybrałam ósemkę, dlatego nowy trochę przesunie się w czasie. Bardzo możliwe, że w ten weekend, wszystko zależy od weny :)

   Usuń
 7. Już prawie miesiąc :( kiedy nn ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, przepraszam ;_; Nie wiem na sto procent, nie podam żadnego dokładnego terminu, bo mogę nie dotrzymać obietnicy, a tego bym nie chciała, więc powiem Ci tylko, że nie później jak za dwa tygodnie, ale nie wcześniej jak w przyszły weekend, xx.

   Usuń
 8. Cześć. Kiedyś jeżeli dobrze pamiętam była tutaj zakładka "soundtrack". Czy nadal ona istnieje i czy mogłabyś wysłać mi do niej linka jeśli tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest nieuzupełniona, dlatego zwlekałam z jej przywróceniem, ale za chwilkę ją dodam :)

   Usuń
  2. dzięki :) x

   Usuń

Dziękuję za opinię! To wiele dla mnie znaczy!