AUTORKA

gif credit to owner

Martyna, Marti, Martis
Przez przeniesienie się do google+, obecnie mój podpis to Mar tis - szkoda, że nie można podpisywać się zwykłą ksywką, przynajmniej pozbyłabym się tej brzydkiej spacji, ale mniejsza z tym.
Dziewiętnastolatka, studentka koreanistyki. Optymistka, która na świat często patrzy przez różowe okulary. Zdecydowanie nie uważa tego za swoje wady - od czasu do czasu warto widzieć więcej pozytywów, niż jest ich w rzeczywistości. Pisanie to jej pasja. Lubi szczerą, uzasadnioną krytykę. Potrafi być samokrytyczna, ale ocenami innych nie pogardzi. Woli, by ktoś w twarz (w monitor?) powiedział jej, co robi źle, niż owijał w bawełnę i pisał, że jest pięknie. Kocha rozmawiać z czytelnikami, uwielbia poznawać ich opinię i ot tak gawędzić o postaciach czy fabule. Oprócz pisania zajmuje się również grafiką. Poświęca jej wiele wolnego czasu, bo to świetna zabawa.

Kontakt nieco niżej, jeśli ktokolwiek ma do mnie jakieś pytania lub chce po prostu popisać. Nie gryzę, lubię poznawać nowych ludzi, więc śmiało <3


W skrócie
Directioner, K-poper, Potterhead, Shadowhunter, Gleek. Uwielbia oglądać seriale (obecnie "fazuje" na Doctora Who) i filmy, czytać książki, grać w siatkę (i gry komputerowe, f-yeah) i tworzyć grafikę.


Inne strony:
E-mail: lumosman@gmail.com
Twitter: @_martis17
GG: 16174943
Wattpad: Martis_17
My drama list: Martis


Pozostałe (m.in. Dotknąć Nieba) są zawieszone z tego względu, że wszelakie pomysły, całą wenę i czas wkładam właśnie w Niewolników Uczuć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za opinię! To wiele dla mnie znaczy!