9 stycznia 2014

Uch, przepraszam za tak długą nieobecność! Jak widzicie całkowicie pochłonęło mnie poprawianie pierwszej księgi i pisanie WPN, przez co do tej pory nowego rozdziału ni widu, ni słychu. Postanowiłam napisać ten post, żeby wszystkich upewnić, że broń Boże nie zawieszam/nie porzucam N-U. Po prostu pomysły kotłują się w głowie, ale nie mogę ich chwilowo przelać na papier. Mam nadzieję, że niedługo się odblokuję i będziecie mogli przeczytać, co to też do tej pory wymyśliłam. W międzyczasie (znowu) przyszedł mi do głowy pomysł na historię. Tym razem odskakuję od fanficków 1D i wchodzę w nowy świat razem z planowaną historią The Phoenix. Informację znajdziecie na stronie głównej Feniksa. Cóż, historia kompletnie inna od wszystkiego, co pisałam do tej pory. No, może oprócz Niewinnego, ale to było krótkie i niestety wisi mi teraz nad głową z plakietką 'nieskończone'. Pomysł na Feniksa osobiście mi się podoba, dlatego pokładam w nim spore nadzieje. Zobaczymy, co z tego będzie. 
Zapraszam i widzimy się niedługo :)

4 komentarze:

 1. Wybaczamy kochanie zapraszam na moje blogi(znajdziesz je na moim profilu) live-it-not-fairy-tall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam cię do Liebster Award. Więcej informacji-->http://one-direction-story-of-me-life.blogspot.com/p/liebster-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepraszam, że wcześniej nie komentowałam, ale nie dosyć tego, że niedawno odkryłam bloga, to jeszcze wchodzenie na bloggera z komórki utrudnia komentowanie.Obiecuję, że postaram się to nadrobić później, dłuższym komentarzem :)
  [SPAM]http://life-is-small-promise.blogspot.com/
  Przepraszam za spam, i zapraszam już niedługo na rozdział pierwszy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za opinię! To wiele dla mnie znaczy!